Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Печі подові

Піч подова електрична відрізняється від інших промислових печей своєю компактністю і ефективністю у використанні. Коли для випічки використовується подова піч, продукція виходить особливо м'яка і запашна, практично виключена небезпека пересмажити, пересушити хлібобулочні вироби. До того ж подові печі дуже економічні і прості в обслуговуванні.
Печі подові – це високотехнологічна професійна техніка. Вони складаються з кількох ярусів, де випічка відбувається за рахунок рівного нагріву пекарної камери. Елементи нагрівання в печах подових розташовані зверху і знизу кожної камери, а вони регулюються незалежно один від одного. Всі печі мають дуже високу теплоізоляцію. Так як при виготовленні цих печей використовуються сучасні теплоізоляційні матеріали, витрата енергії, яка використовується для розігріву та підтримання температури в пекарній камері, мінімальна. Але основна економія електроенергії відбувається за рахунок економії часу при завантаженні і вивантаженні хліба, так як всіпечі хлібопекарські забезпечені автоматичними завантажувачами. 

Роль теплоносія в трубах грає пару під високим тиском, що виходить за допомогою вбудованого парогенератора. 

Подова піч для випічки хліба може складатися з 4-6 ярусів, поди яких є кам'яними. У таких печах можна випікати різні вироби, так як кожен ярус працює окремо один від одного. Причому на кожному ярусі можна поставити свою програму пароувложнения, температури верху і низу і час для випічки виробів. Однією з важливих функцій є можливість обслуговування одним автоматичним завантажувально-розвантажувальним пристроєм одночасно до трьох печей. 

Існують подові печі, які можуть бути не тільки електричними або газовими, а поєднують ці два палива. При бажанні споживача такі печі вільно переключаються з одного виду палива на інше. 

Піч подова – одна з найкращих печей для швидкої і якісної випічки хліба та іншої хлібобулочної продукції. Паротрубные печі з подами можуть мати різну потужність і місткість, а це означає, що покупцю не складе ніяких труднощів вибрати таку піч, яка буде задовольняти його по всім необхідним параметрам для вашого пекарського виробництва. Відповідно запитам споживачів і ціни на подові печі є цілком прийнятними.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner