Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Гранитори

Граніто (граніту) — це густий замороженый напій, приготований з соків, концентратів і льоду — середнє між фруктовим морозивом і коктейлем. Готують граніту (граніту) в спеціальному апараті — гранитори.

Гранит – це професійний апарат призначений для заморожування соків, сумішей в снегообразную масу (сніг), яку потім можна пити з товстої трубочки або за допомогою маленької ложки.

Базовими компонентами для приготування граніто на гранитори найчастіше є натуральний сік або суха суміш, яка розводиться 1 до 5 з водою або молоком, хоча можна робити будь-які холодний десерти (йогурт), головне дотримуватися співвідношення води і цукру (не менш 15%).

Гранитори за принципом своєї дії однакові. В пластикові полікарбонатні прозорі контейнери (з харчового матеріалу, їх може бути один. два, три або чотири) заливається сік (+ цукор) або готова спеціальна суміш розлучена з водою, потім з допомогою магнітного міксера (тільки Ugolini) готова суміш в бункері гранітори перемішується і заморожується в мокрий сніг. Продукт, потрапляючи на холодильний циліндр гранітори, охолоджується до -2, -4°С і кристалізується в сніг. Потім утворився продукт знімається з поверхні заморожує циліндра за допомогою міксера (шнека), перемішується і збивається.

Готовий холодний десерт (граніту) схожий на густу снігову масу (мокрий сніг), подається в стаканчиках або креманках, насипається з допомогою крана роздачі, дисерт (граніту) можна пити з допомогою товстої трубочки або є маленькою десертною ложечкою, він відмінно втамовує спрагу і використовуватися в приготуванні різних коктейлів. Так само цей холодний десерт називають фруктовий сніг.

Хотілося ще додати, що гранитори (ще наз. сорбетницы) мають низький рівень шуму, становить менше 70 дБ., їх корпус повністю виконаний з нержавіючої сталі. Гранитори (сорбетницы) відрізняються один від одного кількістю прозорих бункерів з полікарбонату і виробником. Щоб урізноманітнити Ваш асортимент, рекомендується купувати гранитори з трьома і більше резервуарами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner