Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Цінникотримачі і POS-матеріали

Для забезпечення високого рівня продажів, вам необхідно подбати про правильну презентації та подання товарів у своїй торговій точці за допомогою POS-матеріалів.

У нашому каталозі представлені всі різноманітні ПОС матеріали: крейдяні цінники (таблички), маркери на водній основі, тримачі цінників і рекламних вставок, поличкові цінникоутримувачі під стелажі Modern-Expo  і універсальні, плакатні пластикові рамки, підвісні і перекидні системи, плакатні профілі, а також системи організації поличного простору: роздільники, пружинні штовхачі товару, задні опори і будь-яка додаткова рекламна фурнітура. Ми допоможемо і надамо професійну консультацію на всіх етапах процесу вибору і купівлі нашої продукції.

Цінники і цінникоутримувачі    найбільш поширені товари серед POS матеріалів. Профільні цінникоутримувачі, які встановлюються на сітчасті обмежувачі, скляні та металеві полиці, цінники з ПВХ і акрилу, тримачі на прищіпках, магніті і присосках — все це використовує практично будь-маркет самообслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner