9 відгуків
+380 (98) 675-52-69
Оборудование на любой вкус !

Професійний посуд, інвентар

Професійний посуд та інвентар – обов'язкова складова успіху вашого закладу
Компанія "Тепло-Холод" надає комплекс послуг для підприємств харчування, готельного господарства, магазинів кулінарії, виробничих підприємств і точок вуличної торгівлі.
У послуги компанії входить: підбір необхідного кухонного, допоміжного інвентарю для виробничих підприємств, кухні ресторану – готелю – кафе – бару; підбір необхідної столового посуду і столових приборів для обслуговування повсякденних і урочистих заходів; вибір, поставка інвентарю і посуду для проведення банкетних, фуршетних, кейтерингових заходів; оснащення бару всім необхідним інвентарем для приготування гарячих і холодних напоїв, коктейлів, подачі кави – чаю, вина; підбір необхідного посуду для подачі напоїв у змішаному і чистому вигляді; розробка пропозицій по спеціалізованому інвентарю для піцерії, кондитерського виробництва, м'ясного виробництва, кафе-кондитерської, коктейль-бари та інших типів підприємств ресторанного господарства.
Професійний посуд та інвентар – обов'язкова складова успіху вашого закладу Якщо ви – власник закладу Хорека, яке виробляє та реалізує кулінарну продукцію, то напевно повинні розуміти, як важливі в такому закладі посуд та інвентар. Ваш персонал та гості використовують їх щодня, а значить, ці вироби повинні добре виглядати, бути якісними, зручними, виконаними з міцних і довговічних матеріалів. Підбору посуду та інвентарю варто приділити багато уваги і на них не можна економити, якщо ви хочете, щоб ваш заклад було успішним, а клієнти приходили до нього знову і знову. В магазині "Тепло-Холод" ви можете замовити різні аксесуари для сервірування столу, наприклад, Столові прилади
Сервіровка, Кейтерінг, Упаковка
обробні Дошки
Роздатковий інвентар
Кондитерський інвентар
Барний інвентар
Інвентар для піцерії
Допоміжний інвентар
скатертини і серветки
свічники
оригінальні страви для подачі
кошики для хліба і фруктів
сервірувальні столики
набори для спецій
а також безліч інших дрібниць для створення потрібного настрою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner