Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Печі ратационные

Ротаційні печі поєднують в собі простоту використання і професіоналізм. Вироби, випечені в таких печах, завжди викликають апетит, рум'яна кірочка і рівномірна, без подгорелых ділянок, повністю пропечений м'якуш і, звичайно ж, вабливий аромат. Саме тому, ротаційні печі найбільш часто використовуються в міні-пекарнях, а супермаркети встановлюють їх для організації власного виробництва здоби і хліба.
Перш ніж купити ротаційну піч не зайвим буде ознайомитися з типом управління. Перший тип – електромеханічний, відрізняється простотою і надійністю, але в таких параметрах як, наприклад, температура, час приготування, може бути недостатньо точним. Другий тип управління – електронний, володіє високою точністю. За виконанням певної програми випічки «стежать» сучасні датчики часу і температур. Для того що б контролювати процес випічки візуально, передбачено велике вікно в двері печі. 

Що ж стосується варіантів палива, то може використовуватися газ, дизельне чи тверде паливо і електрику. Можлива також перебудова з одного виду палива на інше.

Серед переваг ротаційних печей варто так само відзначити порівняно компактний розмір, високу продуктивність і досить низьке споживання енергії. Корпус, а так само всі поверхні, які можуть контактувати з випікається продукцією або піддаватися систематичним забруднень, роблять з антикорозійним нержавіючої сталі. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner