Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Міні-холодильники

Фрігобар, барний міні-холодильник. Фрігобар (мінібар, барний міні-холодильник, барний холодильник, холодильник маленький) - це невеликий холодильник з прозорою або глухий дверцятами. Як правило, фригобары (міні-бари) устанавливаютсяв барах, готельних номерах, торгових залах ресторанів чи кафе.

Міні бар для готелів

У номерах готелів зазвичай використовують міні-бари з суцільною або скляними дверима, хоча зустрічаються і інші маленькі холодильники для готелів, а міні бари з дерева або в пластиковому корпусі - в барах, ресторанах або кафе. Міні-бар в готелі не тільки покращують комфорт постояльців, але і збільшують продажі напоїв та інших продуктів, які можуть зберігатися в фригобаре. Багато постояльці краще брати продукти з фригобара, незважаючи на велику націнку, а не купувати їх в іншому місці, наприклад, в продуктовому магазині, кафе, ресторані або холі готелю. Перед заїздом постояльців обслуговуючий персонал заповнює мінібари для готелів напоями і закусками. Облік продуктів також ведеться персоналом готелю. У готелях преміум-класу є системи автоматичного обліку напоїв, взятих з міні-бару в готелі. Автоматична система стежить за тим, які напої є в мінібарі, і записує на рахунок постояльця ті, які він бере на термін більше 30 секунд. Вважається, що цього часу достатньо, щоб зробити вибір, і після цього напій вважається проданим. Така система скорочує трудовитрати обслуговуючого персоналу і ймовірність помилок, а також знижує ризик пошкодження ємностей з напоями. Якщо Ви плануєте купити міні холодильник для готелю преміум-класу, краще придбати фрігобар з автоматичною системою.

Фрігобар для бару

Минихолодильники для бару використовуються зазвичай для зберігання пива та інгредієнтів для різних коктейлів, зокрема, соків, фруктів, ягід і наповнювачів. Крім того, фригобары застосовуються і в інших приміщеннях, де невеликий запас охолоджений продуктів припав би до речі, - в кабінетах, віталень і т. д. Холодильник барний, на відміну від звичайного компресійного холодильника, працює безшумно, тому він може встановлюватися навіть у спальні.

Міні холодильники для підприємств HoReCa

В торгових залах ресторанів або кафе зазвичай використовують фригобары з прозорими дверцятами. Вони гірше зберігають холод, ніж фригобары з глухою дверцятами, зате дозволяють посететелям бачити, що зберігається всередині. Вид прохолодних напоїв стимулює до купівлі. Як правило, міні холодильник з прозорими дверцятами встановлюють в зоні видимості відвідувачів, але іноді бувають і винятки у вигляді мінібару під барною стійкою. Це зручно для бармена, який може вибрати певну пляшку, не відкриваючи мінібар для пляшок зайвий раз. Є і настільні холодильники для бару. Настільний міні бар, бар холодильник володіє невеликими розмірами і може встановлюватися навіть на обмежених просторах. Якщо Ви хочете купити настільний міні-бар, зверніть свою увагу на компактні моделі. До таких моделей відноситься і кутовий міні бар. Він добре підійде в якості холодильника для бару. Всі барні холодильники володіють підвищеною надійністю і простотою в роботі. Комплектація фригобаров

 Всі фригобары (міні-бари) комплектуються полицями у вигляді решіток, ємністю для пляшок і маленькою морозильної ємністю. Холодильним агрегатом у них є абсорбційна холодильна машина з аміаком в якості холодоагенту. Безшумну роботу їм забезпечує безкомпресорна (абсорбсно-диффузорное дія) система охолодження. Можливе виконання фригобаров з замком і на колесах. Як правило, фрігобар з замком замовляють для готелів преміум-класу, а домашній міні бар (фрігобар для кабінету, вітальні, спальні, вітальні) зазвичай не має замка.

 Вибір і покупка фригобара

 Перед тим як купити міні-бар, визначитеся з розмірами і місткістю його холодильної камери. Міні-бар в готелі (міні бар холодильник) може мати невелику холодильну камеру, а якщо ви хочете купити фрігобар для дому, краще придбати містку модель. Домашні мінібари зазвичай мають місткість понад 60 літрів. Міні бари для будинку часто встановлюють у вітальні. Щоб купити холодильник міні бар для офісу, потрібно визначити, скільки людей їм буде користуватися. Купити фрігобар або купити міні-холодильник в Києві можна в нашій компанії. Це означає гарантовано отримати комфортний сервіс доставки та економію часу. Продаж міні холодильників - одне з основних напрямків нашої роботи. Ціна міні бару повністю виправдовується його функціональністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner