Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Льодогенератори

Льодогенератори - пристрої для приготування льоду різної форми. При виборі ледогенератора потрібно в першу чергу визначитися з потужністю моделі: для бару чи кафе хорошим варіантів буде невеликий автономний льодогенератор, для великого ресторану або їдальні оптимальним варіантом буде покупка професійного льодогенератора який стаціонарно підключається до води і каналізації і дозволяє давати лід у великих кількостях.

 Виходячи з вищесказаного ми підібрали для Вас дві вибірки найпопулярніших моделей як для автономного використання так і для стаціонарного підключення до води.

Купити льодогенератор кубикового льоду – класика охолодження напоїв!

 Льодогенератор кубикового льоду один з найбільш важливих і необхідних видів технологічного устаткування для будь-якого бару, ресторану або кафе. Більшість напоїв і коктейлів робляться з додаванням певної порції кубиків льоду. Інтернет магазин холодильного обладнання HolodMax пропонує Вам величезний асортимент професійних льодогенератора, які Ви можете купити з доставкою, як до Києва, так і в будь-який інший населений пункт на території України.

 Закладу, які активно використовують льодогенератори кубикового льоду:

 Ресторани;

Кафе;

Бари;

Їдальні.

 Перед тим як приступити до вибору моделі генератора льоду, варто визначитися з зразковим кількістю льоду який буде Вам необхідний щодня. Знаючи цю цифру дуже просто визначитися з основним параметром льодогенератора. У нашому каталозі представлено широкий асортимент моделей з продуктивністю від 15 до 80 кілограм льоду на добу.

 Льодогенератор кубикового льоду – доступна ціна, сервіс та обслуговування!

 Принцип роботи ледогенератора досить простий – спеціальні форсунки під високим тиском розпилюють на випарник попередньо очищену питну воду, яка з часом намерзає шаром певної товщини. Коли досягнута задана товщина кубика льоду система управління льдогенератором відключає охолодження і автоматично включається система оттайки.

 Лід поступає в спеціальний охолоджуваний бункер, де накопичується певна кількість

готового до вживання льоду.

 Датчик усередині бункера стежить за рівнем кількостей льоду і при досягненні певного рівня льодогенератор знову включається в роботу, тим самим забезпечуючи безперебійну подачу льоду протягом всього дня і ночі. Льодогенератор кубиків льоду підключається до системи водопостачання і каналізації за рахунок чого досягається повна автономія апарату. Гарантія на всі представлені моделі становить 12 місяців.

 У нашому каталозі можна відсортувати льодогенератори за моделями, технічними характеристиками, ціною та популярності. Великий асортимент дозволяє вибрати оптимальну модель і купити льодогенератор необхідний під Ваші вимоги і завдання. Сервісне обслуговування обладнання для кубикового льоду здійснюватися на всій території України. Телефонуйте!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner