Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Картоплечистки

Один з найбільш трудомістких, малопродуктивних і зовсім не творчих процесів на кухні – чищення картоплі. А те, що людина не хоче і не любить робити сам, він намагається делегувати різних машин і механізмів. Тому картофелечистка сьогодні – неодмінний атрибут ресторанів, кафе, їдалень, а часто і домашніх кухонь. Одна потужна картофелечистка з успіхом замінює кілька працівників кухні і дуже швидко окупає витрати на своє придбання. Крім того, багато машини для чищення картоплі відмінно справляються з буряком, морквою та іншими коренеплодами. Електричні картоплечистки можуть бути побутовими і промисловими, вони відрізняються потужністю і продуктивністю. Професійні агрегати різняться:

 

  • за об'ємом бункера для закладання картоплі;
  • по продуктивності – від 60 до 600 кілограмів на годину;
  • за способом установки – компактні настільні і великі підлогові картоплечистки;
  • за структурою робочого циклу безперервного (підходять для невеликих підприємств) і періодичної дії (більш продуктивні).

На ринку України представлено досить багато моделей картоплечисток різних виробників. Дуже популярна продукція білоруської компанії «Торгмаш», в якій висока якість розумно поєднується з досить доступною ціною. В Інтернет-магазині «Термо» можна купити найпоширеніші моделі картоплечисток періодичної дії «Торгмаш» - МОК-150 і МОК-300, розраховані відповідно на одночасне завантаження 7 і 10 кг коренеплодів. Відмінні відгуки у виробів італійської фірми Sirman і турецької Mateka – продуктивних, надійних, з корпусом з якісної нержавіючої сталі. У нашому магазині придбати ці картоплечистки можна досить дешево.

Дослідження показали, що картоплечистки повністю виправдовують себе у закладах, які мають понад 50 посадочних місць. Але ще більше вони необхідні на підприємствах, що виготовляють різні напівфабрикати. І хоча принцип роботи картоплечистки залишається незмінним, вони часто комплектуються додатковими зручними дрібницями – прозорою кришкою, що дозволяє візуально контролювати процес, вбудованим таймером , фільтром-уловлювачем крохмалю або диском для очищення цибулі. Але навіть найпростіша картофелечистка здатна істотно оптимізувати роботу кухні, заощадити масу часу і вивільнити робочі руки для більш кваліфікованої роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner