Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Роликовий гриль

Гриль роликовийце особливий вид устаткування, який призначений для смаження сосисок для хот-догів, сардельок, ковбасок та інших подібних м'ясних або рибних продуктів циліндричної форми.

Існує безліч різновидів грилів, які використовуються на багатьох підприємствах. Наприклад, на підприємствах швидкого харчування для обсмажування сосисок, сардельок, ковбаси і т. д. використовуються роликові грилі. Також це обладнання підходить для м'ясних і рибних биточків.

Роликовий гриль рівномірно обсмажує сосиски і сардельки між двома безперервно обертовими роликами. Гриль роликовий оснащується окремим Теном для кожного ролика і терморегулятором для збереження постійної температури. Гриль для сосисок являє собою прямокутний корпус. У його верхній частині встановлені обертові ролики. Трубчасті Тени зберігають однакову температуру по всьому ролику, що забезпечить рівномірне підсмажування вироби. Термодатчик, яким оснащуються усі роликові грилі, забезпечує перемикання температури у великому діапазоні (приблизно від 50 до 250 градусів, а деяких пристроях і до 300).

Ви можете придбати роликовий гриль для застосування на фаст-фудах та організації вуличної торгівлі. Невелика вага і розмір апарата, висока продуктивність, складова до 150 сосисок на годину і наочність процесу приготування відрізняють його від традиційних апаратів для ковбасних виробів. Гриль для хот-догів можна встановлювати як в приміщеннях, так і на вулиці під навісом. Даний апарат здатний працювати при температурі навколишнього повітря від -10 до +35 градусів, так що його можна використовувати як взимку, так і влітку. Час приготування виробів при повному завантаженні гриля дорівнює 5 – 10 хвилин, що дуже навіть добре. Так забезпечується безперебійна робота будь-якого закладу. Ціни на роликові грилі виправдані з погляду їх функціональних характеристик. Кількість сосисок, які здатний обсмажити гриль, різниться в залежності від характеристик і в деяких моделях може доходити до 22 штук (при цьому кількість роликів одно 11). У комплектацію гриля, як правило, входить піддон для збору жиру. Корпус апарату виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі.

Отже, роликовий гриль відмінно підходить для швидкого приготування сосисок, хот-догів, сардельок та інших виробів. Відмінна функціональність, невисока вартість і простий принцип роботи давно зробили його популярним пристроєм на підприємствах фаст-фуду. Купуйте його і радуйте ваших клієнтів смачними ковбасними виробами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner