Кошик
8 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
(096) 655-2-655
+38 (096) 655 2 655
+38 (050) 373 22 77
+38 (067) 939 0 713

Обладнання для фаст-фуд

У нас представлений великий асортимент теплового обладнання для вуличної торгівлі. У нас Ви знайдете: вафельниці для приготування запашних вафель з різною начинкою, притискні контактні грилі для підсмажування бутербродів і тостів, фритюрниці для картоплі фрі, апарати для хот-догів, грилі-тоестеры і багато іншого. Для теплової обробки м'яса, птиці та риби ми пропонуємо широкий вибір шашлычниц, аппараторв CornDog за допомогою яких Ви отримаєте відмінні сосиски в тісті, грилі для запікання курей, сосисковарки і т. д.

Обладнання для фаст-фуду вважається найбільш швидко окупних, це пов'язано з великою популярністю кулінарних страв, які вони дозволяють приготувати і постійно розвивається галуззю швидкого харчування. Повсюдна продаж різних гарячих тостів і бутербродів, хот-догів, шаурми і т. д. позитивно впливають на відкриття малого бізнесу в сфері харчування. Для вдалого розвитку даного дрібного бізнесу необхідно лише знайти місце в місті з великою прохідністю людей і готувати при цьому смачні і незвичайні страви, які можна їсти прямо по дорозі, не зупиняючись надовго. При цьому ціна повинна бути прийнятною для кожної людини, інакше клієнтами Вашої точки будуть ставати лише поодинокі перехожі.

1 2 ... 6

Компания Тепло Холод в Виннице предлагает Вам ознакомиться с внушительным ассортиментом оборудования для фаст фуда.

Есть мнение, что фаст фуд оборудование крайне быстро окупается, по причине высокой популярности быстрых кулинарных решений.

Все, что нужно для успешного функционирования фаст-фуда – это географически правильно подобранная точка продажи с хорошей проходимостью и качественное оборудование для фаст-фуда, которое не требует значительных финансовых вложений, но тем не менее обладает всеми качествами, необходимыми для правильного приготовления блюд.

Давайте розглянемо деякі позиції, найбільш популярні в категорії обладнання для фаст фуду, у нас Ви зможете:

- купити вафельниці

- міні грилі для тостів

- фритюницы

- шашличниці

- апарати для хот-догів

- грилі для запікання курей

- сосисковарки

КУПИТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСТ ФУДУ у вінниці

Компанія Тепло Холод  пропонує купити обладнання для фаст-фуду у Вінниці,

В режимі інтенсивного завантаження людей в сучасних умовах, фаст фуд дійсно став дуже популярним явищем, тому бізнесменам, які вирішили працювати в сфері швидкого харчування слід запастися надійним обладнанням для фаст фуду.

Для консультації або замовлення наберіть номер і отримаєте всі відповіді на ваші питання