9 відгуків
+380 (98) 675-52-69
Оборудование на любой вкус !

Печі конвекційні

Конвектомати служить для приготування випічки, кондитерки, хліба, різних страв, а також для їх розігрівання. Головна "фішка" конвектомата — швидке і рівномірне поширення гарячого повітря по всій площі робочої камери (конвекція)
Їжа готується без зайвого жиру, а на випічці з'являється чудова хрустка скоринка.
Конвекційна піч — обладнання, яке в рекордні терміни завоювало популярність серед кухарів і власників підприємств громадського харчування.
Особливим пунктом у списку технологічного обладнання стоять конвекційні печі, які використовуються на підприємствах громадського харчування. Вони незамінні на підприємствах, які займаються випуском кондитерської продукції і випічки. Це обладнання можна встановити в ресторані, кафетерії, заклад швидкого харчування або супермаркеті. Печі мають здатність рівномірного і швидкого прожарювання коржів для піци, хлібобулочних і кондитерських виробів, випічки з напівфабрикатів і тістечок.
Принцип роботи пристроїв конвекційних
Професійна піч з конвекцією працює за принципом обдування гарячим повітрям готуються в них страв. Повітря нагрівається за допомогою Тенів, а охолодження здійснюється за рахунок вентиляторів. Кількість тих і інших може відрізнятися в залежності від моделі печі та її потужності. Напруга живлення більшості подібних пристроїв становить 220 Вольт, але зустрічаються варіанти трифазні, які мають підвищену продуктивність і призначені для великих закладів. Робоча температура конвекційних печей лежить в межах від 30 до 260 градусів Цельсія. Існують варіанти з газовим джерелом енергії.
Вартість і особливості печей з конвекцією
В основному ціни на конвекційні печі залежать від продуктивності (потужності), числа градацій температури і додаткових функцій. Рішення придбати дане обладнання стане економічно вигідним для міні-пекарні, супермаркету або великий професійній кухні. Вона значно прискорить та покращить якість приготування випічки. Купити конвекційну піч у Вінниці, Києві, Харкові, Одесі можна в нашому інтернет-магазині, який є постачальником професійного обладнання для закладів громадського харчування України. Також ми пропонуємо моделі з пароувлажнением, які перешкоджають зниженню вологості повітря в робочій камері пристрою. Залежно від модифікації, пар подається автоматично або вручну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner