9 відгуків
+380 (98) 675-52-69
Оборудование на любой вкус !

Компресора Embraco Aspera

Відмінною особливістю всіх компресорів бразильської торгової марки Embraco Aspera є ефективність роботи при малих витратах енергії. Причому, багато користувачів у відгуках відзначають високу надійність і ресурс агрегатів даного виробника.
Всі представлені в каталозі компресорні установки для холодильників сертифіковані і супроводжуються офіційною гарантією. Вони розроблені й оптимізовані для експлуатації в нашому кліматі, який відрізняється досить широким температурним діапазоном протягом року.
Області застосування Всі представлені компресорні установки призначені для застосування у певній галузі. Вони оптимізовані під кліматичні умови в нашому регіоні, що забезпечує найвищу ефективність їх роботи. До каталогу увійшли моделі з областю застосування: LBP. Відрізняються низькою температурою випаровування, до -20 С. Застосовуються в холодильних і морозильних агрегатах, прилавки з охолодженням, холодильні вітрини і т. п.
MBP. З середнім тиском всмоктування. Середні температури випаровування перевищують -20 С. Можуть входити в систему охолодження холодильника, охолоджувача рідких продуктів, автоматів для приготування морозива і т. п.
HBP. З високим всмоктуючим тиском. Температура випаровування більш -15 С. Отримали широке застосування в сушильних апаратах, холодильних машинах, автоматах морозива, установках вологопоглинання, і т. п.
Нерідко зустрічаються компресори з збільшеною областю використання MBP/HBP (M/HBP). В таких агрегатах температура всмоктування становить від -20 до +10 градусів. Широко застосовуються в кліматичних установках, а також охолоджувальних машинах харчового сектора.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner