Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Спліти настінні

 • Спліт система для холодильної камери – це спеціальний пристрій, який використовується для збереження холодної температури в морозильних камерах. Призначені такі конструкції для теплоізольованих холодильних камер невеликих і середніх розмірів. Застосовуються на виробництві або місцях зберігання продуктів харчування, де виникає необхідність зберігати велику кількість продукції при статичній температурі. Такі пристрої можна зустріти в супермаркетах, на ринках, квіткових магазинах.

  Складається холодильний агрегат з двох частин: конденсатора і компресора. Відмінною рисою спліт систем є той факт, що, на відміну від моноблока, у вас є можливість розміщувати зовнішній блок і повітроохолоджувач на протязі 50 метрів один від одного.

  Зовнішній блок встановлюється на зовнішній панелі холодильної камери, стелі або стіні приміщення. Внутрішній блок в самій безпосередньо холодильній камері.

  Підключаються частини систем за допомогою теплоізольованого мережевого кабелю.

  Існують також спліт системи з двома і більше компресорами. Вони ідеальні для використання на виробництві, так як при виході з ладу одного з компресорів, пристрій продовжує справно працювати.

  Переваги холодильних спліт систем:

 • Електронне управління – одне з зручностей такої техніки. Ви маєте можливість регулювати температуру за допомогою пульта.
 • Вироби мають капілярну систему, за допомогою якої розширюється холодоагент (охолоджуючий склад).
 • Спліт-системи оснащені автоматичними повторними вимикачами, значить ви економите електроенергію.
 • В основному, всі вироби мають вбудований монітор, який відповідає за злагоджену роботу всіх електричних елементів всередині системи.
 • Пристрої оснащені сучасною системою захисту від перепадів тиску. Як низького, так і високого.Також вони мають датчик автоматичного включення і виключення.
 • Ще одна важлива деталь, про яку треба знати, це те, що спліт системи мають функцію електричного відтавання. Це подовжує термін роботи компресора.

  Типи спліт систем:

 • середньотемпературні. Поріг температури від -10 до +10 градусів.
 • низькотемпературні. У цьому випадку поріг становить від -15 до +25 градусів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner