Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Моноблоки настінні

Холодильний моноблок – готовий комплекс, який підтримує температуру всередині морозильної камери. Вони досить прості в установці: необхідно просто врізати їх всередину стінки морозильної камери.

Моноблок для холодильної камери – ідеальне рішення, так як, на відміну від спліт-систем, вони поставляються вже з закачаним на виробництві газом холодоагентом – фреоном. Це означає, що пристрій відразу ж можна встановити і запустити в роботу.

Перед тим, як купити холодильне обладнання, необхідно зрозуміти, які цілі перед вами стоять. Ви повинні врахувати розмір самої холодильної камери, а також потужність і продуктивність самого моноблока.

Такий пристрій складається з двох частин: компресора і повітроохолоджувача. З'єднані частини з допомогою теплоізоляційної прокладки з поліуретану. На відміну від спліт-системи, чиї частини з'єднуються за допомогою термоізоляційного кабелю і можуть знаходиться на відстані до 50 метрів один від одного. Якщо ваша мета – заощадити місце і отримати якісний холодильний агрегат – сміливо вибирайте холодильний моноблок.

Види холодильних моноблоків:

  • Середньотемпературні -5 до + 10 градусів;
  • Низькотемпературні від – 20 до -15 градусів.

Также устройства обычно комплектуются пультом дистанционного управления и «зимним комплектом». Его следует установить, если вы хотите, чтобы изделие поддерживало низкую температуру при -20 градусах Цельсия.

Холодильные блоки находят свое применение в торговле (в морозильных камерах для продуктов и холодильниках», цветочном бизнесе – камеры для хранения цветов, также их используют в аптеках и на складах. Купить моноблок для холодильной камеры – значит приобрести технику, которая не занимает много места и прослужит вам долгое время.

Блоки легко встановлювати, і вони досить прості в експлуатації. Впоратися з керуванням такого пристрою може будь-яка людина, навіть без спеціального холодильного освіти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner