Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Детектори банкнот і грошові ящики

Грошовий ящик – містке і багатофункціональний пристрій для зберігання і транспортування будь-яких грошових коштів. Використовувати такі практичні вироби з металу можна в торговому залі будь-якого магазину, на складі та в інших місцях, де доцільно контактувати з грошима. 

 Хороший касовий ящик зобов'язаний бути надійним. Як правило, виготовляють такі вироби з високоміцної сталі, і оснащують їх міцними замками. Ергономічний дизайн дозволяє утримувати виручку в порядку, зручно розподіляючи купюри і монети по різним відділам. Ящик для грошей може мати фіксовані або змінні комірки, що прекрасно підходить для тих, хто хоче в індивідуальному порядку створити внутрішню структуру свого грошового боксу. Купуючи касовий ящик для грошей, ви істотно полегшуєте роботу продавцю. Робота з клієнтами також стає простою і швидкою. 

 Встановлюють грошовий ящик поруч з касовим апаратом. Бокс може функціонувати самостійно, хоча найчастіше його підключають до інших периферійних пристроїв. 

 Розрізняють грошові бокси по виробнику, формою, розміром і деяким іншим параметрам. Який саме варіант виберіть ви, буде залежати від ваших фінансових можливостей і завдань, які в майбутньому буде виконувати касовий грошовий ящик.

  Грошовий ящик купити за вигідною ціні для свого бізнесу можна у нас. Ми рекомендуємо купувати грошові ящики по декілька штук, адже так можна буде проводити інкасацію коштів швидко і без відриву від робочого процесу. Все що необхідно буде зробити, це замінити повний бокс на порожній. В нашому онлайн-маркеті ви зможете замовити ящик для грошей без переплат і з гарантією. Широкий асортимент задовольнить побажання навіть найвимогливіших клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner