Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Гардеробні шафи і камери зберігання

Одежні шафи металеві гардеробні, локери

Шафа металева для одягу

Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобку) кожна людина може побачити металеві шафки. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін інвентарю використовують одежні металеві шафи. Для їх виготовлення використовується метал, даний матеріал дозволяє об'єднати у виробі такі важливі характеристики як зносостійкість і практичність. Враховуючи насиченість ринку аналогами важливо правильно зробити свій вибір. Ми пропонуємо купити металеві шафи одежні за цінами від виробника. На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів на будь-який бюджет.

Металевий шафа для одягу – правила вибору

На сьогоднішній день металеві шафи експлуатують не лише для зберігання одягу. Універсальність металевих шаф дозволяє використовувати їх у навчальних закладах, промислових і торговельних організаціях для зберігання господарського інвентарю і не тільки. Також дана група шаф затребувана для складських приміщень і медичних. З огляду на такий широкий діапазон використання одежних металевих шаф, вони повинні бути високої якості виготовлення і поєднувати в собі високу якість матеріалів, надійність складання та високі експлуатаційні властивості, нейтральний зовнішній вигляд. Виробляють такі металеві шафи в Україні, і ми пропонуємо їх Вам за ціною виробника.

Шафа металева для одягу - головні параметри вибору:

- ергономічність і місткість;
- глибина і оптимальна кількість гачків і полиць;
- висота шафи (відповідність середньому зросту людини);
- додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
- Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

Металева меблі, яку ми пропонуємо, проходить санітарні експертизи. Є думка, що бюджетні вироби гірше дорогих імпортних аналогів - це не завжди так. Одежні металеві шафки від вітчизняних виробників щодо надійності не поступаються імпортним виробам. Надійність і зносостійкість металевих шаф для спецодягу особливо затребувані у виробництві та/або громадських закладах, де металеві меблі перебуває у загальному користуванні.

Конструктивні особливості металевих шафок

Конструкція шаф виконана у вигляді витривалого боксу з листів сталі. Кріплення елементів корпусу здійснено за допомогою зачепів, саморізів і/або заклепок, в залежності від моделі. Конструкція оснащена розпашними дверима з внутрішніми петлями. Вентиляційна перфорація виконана лазерною різкою. Замикання виконується замками Euro-Locks (Німеччина). Також є можливість використовувати електронні замки, в залежності від необхідного захисту. Вид петель і товщина сталі залежить від моделі шафи.

Широкий асортимент шафок з металу:

Металевий шафа для одягу має габаритні розміри, які дозволяють розмістити його в приміщенні оптимально використовуючи простір;
- Для ергономічного розміщення речей шафа оснащений вішаком і полицями;
- Має нейтральний зовнішній вигляд - універсальність в більшості установ;
- Для циркуляції повітря всередині шафи, на нижній і верхній частині корпусу розташована перфорація;
Хозяйственные металлические шкафы, состоящие из двух объемных отсеков, идеально подходят для хранения вещей и инвентаря техперсоналом;
Металлические шкафчики для детских учреждений имеют небольшие размеры, идеально подходящие для эксплуатации детьми. Замками такие шкафы не оснащены, но имеют фигурную ручку. Внешний вид учитывает возраст пользователей. Конструкция каркаса имеет скругленную форму, для недопущения получения травм ребенком.

Преимущества наших одежных металлических шкафов

Для повышения функциональности металлических шкафов в Киеве, в Украине используется дополнительная комплектация: полки, перфорированные полки, крючки, полотенцедержатели, деревянные лавочки и др., благодаря чему улучшается удобство эксплуатации. Дополнительная комплектация одежных шкафов доступна для заказа на нашем сайте. Наш менеджер поможет Вам выбрать оптимальный вариант модификации металлического шкафа. Для покрытия всех составляющих изделия используется полимерно-порошковая краска, что позволяет оградить материал шкафа от воздействия влаги, климатических и температурных изменений. Склад фарби складається з безпечних з'єднань, які не несуть небезпеку оточуючим. Також завдяки такому покриттю підвищується зносостійкість металевої шафи. Сучасна технологія нанесення фарби дозволяє надовго зберегти колір і насиченість покриття.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner