Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Контейнери для складського зберігання


Що потрібно знати про контейнерах з пластику, чи варті вони покупки

Пластикові контейнери призначені для ефективного зберігання та перевезення сипучих речовин. Це сучасне рішення для зберігання промислових відходів, нафтохімічних продуктів, а також будівельних матеріалів. Вони затребувані в промислових і торгових компаніях, складах дистриб'юторів і приватному користуванні, оскільки дають можливість економного розміщення і швидкого перевезення вантажу. Особливість такої тари у використанні високоякісного пластику, якому характерна екологічна безпека і довговічність. 


Що являє собою даний вид тари

Контейнери універсальні в застосуванні. Вони часто використовуються складами для зберігання дрібноштучних товару, який у звичайних умовах легко затерять. Пластикова тара зручна в розміщенні піску, граніту, глини та інших сипучих матеріалів. Вона полегшує вивіз сміття після будівництва, а також служить ємністю для технічних рідин. Нерідко контейнери застосовують для тимчасового зберігання мастил, бензину та інших хімічних сполук. Оскільки вони мають агресивний вплив на більшість поверхонь, необхідно запобігти їх руйнування. Оптимальним матеріалом є пластик. Він володіє високими експлуатаційними властивостями, а також не вступає в реакцію з іншими матеріалами. Це дозволяє зберігати в контейнерах більшість речовин без ризиків здоров'ю персоналу.


Які включає переваги:


Конструкція містка, витримує тривалі навантаження, тому здатна розвантажити приміщення складу. Вона не втрачає форми при щоденній експлуатації. Стінки обладнані ребрами жорсткості, що підвищує міцність, і перешкоджає деформації.
Біля основи контейнера можуть закріплюватися ніжки або піддони. Вони потрібні для зниження навантаження на підлогу, а також можливості використовувати навантажувач. Це необхідно при повному завантаженні ємності, коли контейнер неможливо транспортувати вручну. Окремі моделі укомплектовані маневреними колесами.
Якщо потрібно ізолювати вміст, встановлюється герметична кришка. Вона не дає летючим речовин випаровуватися в повітря, щоб не завдати шкоди оточуючим. Кришка перешкоджає вона рідин, а також уберігає їх від зовнішніх впливів. Вона незамінна при підвищеній огнеопасности.
Контейнери виготовлені з первинного або вторинного поліпропілену. Це сучасний полімерний пластик з підвищеною щільністю сировини і покращеною зносостійкістю. Контейнери мають прямокутну форму для простого доступу з чотирьох сторін. Вони обладнані отворами для рук, які забезпечують ефективне спустошення навіть без додаткових інструментів. Щоб спростити захоплення, а також запобігти випадковому перекиданню, на верхній частині корпуса передбачений виступаючий кант. Продумана конструкція спрощує експлуатацію співробітником складу і спеціалізованою технікою. Також асортимент включає пластикові каністри. Вироби мають оптимальний обсяг, зручні для повсякденного зберігання технічних рідин.

Поліпшені можливості за доступну ціну

Багато компаній використовують металеву та дерев'яну тару, але ці матеріали поступово змінюються пластиком. При впливі навколишнього середовища їм властива корозія, а також швидкий знос. Поліпропіленові контейнери не взаємодіють з навколишнім середовищем, тому мають широку сферу використання в більшості умов. Важлива перевага такого матеріалу – гігієнічність. В пластиці відсутні пори, які служать місцем скупчення бактерій і грибків. Щоб харчові продукти зберігали свіжість, передбачена перфорація стінок для циркуляції повітря. Контейнери мають підвищену стійкість до корозії. Їм не шкодить волога і різкі перепади температур, що корисно при експлуатації в холодильниках або виробництві.

Замовивши пластикові контейнери в Альянс сервіс Україна, будьте впевнені в надійності складського обладнання. Вартість покупки швидко окупається, а прослужать такі вироби в рази довше аналогів. Ми пропонуємо вигідні ціни сертифікованої тари. У нашому каталозі продукція різних розмірів і комплектації, щоб задовольнити потреби вашої компанії. Зручний пошук по асортименту та допомога фахівця допоможуть зробити зважену покупку. Пропонуємо персональне обслуговування і гарантію довговічності покупки.

 

Контейнери для складу

Правильна організація роботи складу — половина успіху компанії. Саме від ефективності використання простору і зручності складської системи залежить і швидкість роботи і надійна збереження продукції. Для цієї мети на складах використовують спеціальне обладнання для зберігання і переміщення вантажів. В залежності від масштабів складу, ваги того чи іншого виду вантажу, а також його технічних характеристик використовуються різні методи їх зберігання. Само собою, різняться методи зберігання продуктів харчування, особливо швидкого псування, горючих, отруйних або хімічних і інших видів вантажів. Для організації складу використовують контейнери і ящики. 

Різновиди складських контейнерів

Контейнери для зберігання вантажу можна розділити за їх місткості або масі брутто і матеріалів виготовлення. В залежності від потреб вантажу вибирається матеріал, форма й обсяг. Такі контейнери можуть бути як окремостоячим, так і штабелируемыми, тобто з можливістю ставити їх один на один, без шкоди для контейнера або вантажу.

По своїй конструкції тара для вантажів також може різнитися. Це може бути як контейнер з кришкою, так і без неї. Також виготовляють саморозвантажувальні, водонепроникні і герметичні контейнери. Тара може мати різні параметри, так само як і ширина полозів для штабелювання може відрізнятися. Тому бажано брати тару одного виробника або як мінімум уважно вивчати всі характеристики товару перед покупкою. Для більшої надійності контейнер виготовляють з потовщеним дном, часто ребристої форми, а також з потовщеними ребрами і кутами. Тобто всі точки, в яких навантаження і, відповідно, ризик пошкодження підвищені оснащуються ущільненням.

Матеріалом корпусу може служити метал або полімерні матеріали. Різняться вони як міцнісними якостями, так і зовнішнім виглядом. Наприклад, пластиковий контейнер може бути пофарбованим або прозорим. Якщо мова йде про вантажі великої ваги, пластикові контейнери мають металевий каркас для додання тарі більшої міцності. Контейнери різного кольору зручно використовувати для візуального орієнтування на складі.

Конструкція європейських складських контейнерів дозволяє без праці переміщати їх по складу з допомогою спеціальної техніки, а також здійснювати навантаження для подальшого транспортування. Ці параметри слід також вивчити перед покупкою, адже тара може бути призначена тільки для зберігання вантажу, без можливості транспортування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner