Кошик
9 відгуків
АКЦИОННОЕ ПРИДЛОЖЕНИЕ!!! ХОЛОДИЛЬНАЯ ВИТРИНА "КАРОЛИНА" -30%Посмотреть
Оборудование на любой вкус !
+380 (98) 675-52-69

Поличкові цінникоутримувачі

Цінникотримачі для полиць і стелажів

Більшість сучасних торговельних стелажів і полиць мають гладкий або профільний край, призначений для того, щоб закріплювати на ньому цінникотримачі. Ці POS-вироби фіксуються на торцях полиць, защелкиваясь на профілі або за допомогою скотча. Така конструкція забезпечує не тільки просту установку виробів на торговому устаткуванні, але і швидку заміну цінника, для якої не потрібно знімати тримач, а досить відігніть його клапан.

Що ми пропонуємо клієнтам

Цінникоутримувачі, забезпечують відмінну видимість інформації, як при природному, так і при електричному освітленні. В каталогах компанії ви можете вибрати наступні види POS-матеріалів:

 • Цінникотримачі для стелажів. Фіксуються на торцеву частину полиці стелажа за допомогою нанесеного на зворотний бік скотча. Забезпечують просту зміну цінників і мають привабливий зовнішній вигляд;
 • Цінникотримачі для полиць. Закріплюються за допомогою скотча на будь-якій полиці або стелажі. Є універсальним рішенням для будь-якого магазину;
 • Профільні цінникотримачі. Встановлюються на профіль полиці за допомогою спеціальної засувки, яка надійно утримує виріб, але при цьому забезпечує його простий демонтаж;
 • Цінникоутримувачі самоклеючі на скотчі. Легко закріплюються на будь-якій гладкій поверхні, надійно тримаються, але при цьому видаляються без сліду.
 • Вставки з пластика різних кольорів, які дають можливість адаптувати цінникотримач до корпоративного стилю компанії або просто створити приємний фон для цінника.

Цінникоутримувачі поличкові самоклеючі – це пристрої для розміщення змінних цінників. Смуга ценникодержателя приклеюється до полиці, після чого в її кишені вставляють паперові цінники. Останні можна швидко і легко замінити на нові. Зовнішня стінка кишені прозора, тому покупці можуть бачити всю необхідну інформацію. Пристрої такого типу зазвичай використовують на торгівельних полицях і стелажах, а також у холодильних вітринах. Цінникотримачі відрізняються простотою установки, надійністю і довгим терміном служби.

 

Сьогодні не можна уявити собі успішний магазин без використання поличних ценникодержателей. Вони непомітні для покупця і дозволяють акцентувати увагу тільки на продукті, що збільшує продажі і допомагає помістити інформацію про ціну поруч з товаром.

найпопулярнішим ценникодержателем по праву вважається DBR 39 – підходить для більшості стандартних полиць і вважається універсальним.

Крім універсального DBR 39, існує величезна кількість інших спеціалізованих поличних ценникодержателей: для металевих, дерев'яних, скляних полиць і сітчастих конструкцій. Широка колірна гамма і наявність кольорових вставок роблять даний продукт універсальним.

Типові області застосування наших пластикових профілів

Список продуктів наших виробів широкий і екзотичний. Наші профілі можуть бути знайдені сьогодні в торговому обладнанні, холодильної техніки, меблевої промисловості, автомобілебудуванні, будівництві, електроніці, друку, шурупной і цвяховий індустрії - часто з урахуванням відповідного випадку застосування.

У нашому асортименті є спеціально розроблені продукти в наступних форматах:

 • Цінникотримачі для полиць
 • Ценновые смужки
 • Цінникоутримувачі
 • Затискають профілі
 • Меблева фурнітура
 • Різні порожнисті профілі
 • Касетні профілі
 • Плоскі профілі

поява магазинів самообслуговування і нового стелажного обладнання, з'явилася необхідність у новому вигляді ценникодержателей. Такими цінникоутримувачами стали цінникоутримувачі стелажні. Цінникоутримувачі стелажні ідеально підходять для кріплення на торцях металевих, дерев'яних та скляних полицях. Цінникотримач стелажний кріпиться на торцях полиці за допомогою клейкої стрічки (двостороннього скотча), яка забезпечує надійне кріплення даного виробу. Для скляних полиць і полиць з ДСП застосовують цінникоутримувачі поличкові. Цінникотримачі для стелажів забезпечує хорошу видимість самого цінника, а також полегшують розміщення і заміну великої кількості цінників для різних товарів. Цінникотримач на стелаж забезпечує хорошу видимість товару і не перешкоджають викладенню товару. Це говорить те, що цінникотримач стелажний він же цінникотримач для стелажів повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються до нього. Цінникоутримувачі на стелаж мають дуже широку сферу застосування, це продуктові магазини, будівельні магазини, магазини косметики та побутової хімії і т. д. Як бачимо список досить широкий, але в основному це магазини самообслуговування, у більш дрібних торгових точках, які в основному торгують з прилавка найбільш популярними є цінникоутримувачі настільні.

Будь цінникотримач стелажний, цінникотримач на стелаж представлений у каталозі нашої компанії Ви можете купити, зателефонувавши на зазначений телефон. Також Ви можете купити цінникоутримувачі стелажні, цінникотримачі для стелажів, цінникоутримувачі на стелаж в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Одесі, Черкасах, Полтаві, чи в будь-якому іншому місті України зробивши замовлення на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner